RSS

  • Increase font size
  • Default font size
Lajme
title Filter     Paraqit # 
# Titulli i Artikullit
121 Ministri Bushati merr pjesë në drekën e punës të Ministrave të Punëve të Jashtme të Kartës së Adriatikut dhe Kartës së Baltikut
122 Ministri Bushati merr pjesë në takimin që u zhvillua në kuadër të iniciativës Western Balkan Six të zhvilluar në Nju Jork
123 Ministri Bushati merr pjese ne mengjesin e punes te organizuar ne kuader te SEECP
124 Ministri Bushati merr pjesë në darkën Transatlantike në Nju Jork
125 Ministri Bushati, takon Zv.Kryeministrin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të shtetit të Kuvajtit Sheik Sabah Khaled Al Sabah
126 Ministri Bushati, takon Ministrin e Punëve të Jashtme të shtetit të Katarit Dr. Khalid Bin Mohammad Al Attiyah
127 Ministri Bushati merr pjesë në aktivitetin e organizuar nga Forumi i Kaspikut
128 Takimi i parë i kryesisë shqiptare të Nismës Adriatiko-Joniane
129 Interviste e Ministrit Bushati për televizionin Top Channel
130 Ministri Bushati, takon Zv.Kryetarin e Këshillit të Ministrave dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të Bosnjë-Hercegovinës, z. Zlatko Lagumdzija
131 Ministri Bushati, takon Sekretarin e Përgjithshëm të OSBE-së, z. Lamberto Zannier
132 Ministri Bushati, takon Ministrin e Punëve të Jashtme të Azerbajxhanit, z. Elmar Mammadayarov
133 Ministri Bushati, takon Zëvendës Kryeministrin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të Sllovenise, z. Karl Erjavec
134 Ministri Bushati, takon Zëvendës Kryeministrin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të Sllovakisë, z.Miroslav Lajcak
135 Ministri Bushati mori pjesë në aktivitetin “100 vjet Pallati i Paqes”
136 Ministri Bushati takon Zv.Kryeministrin dhe Ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë z. Evangjelos Venizellos
137 Ministri i Punëve të Jashtme z. Ditmir Bushati takon Ministrin e Punëve të Jashtme të Bullgarisë z. Kristian Vigenin
138 Ministri Bushati takon Ministrin e Punëve të Jashtme të Serbisë z. Ivan Mrkic
139 Ministri Bushati takon Zv.Kryeministren dhe Ministren e Punëve të Jashtme të Çështjeve Evropiane të Kroacisë, znj. Vesna Pusic
140 Ministri Bushati takohet me homologen italiane znj. Emma Bonino
 
<< Fillim < Paraprake 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pasuese > Fund >>
Faqja 7 nga 139
Posta Elektronike