RSS

  • Increase font size
  • Default font size
Lajme
title Filter     Paraqit # 
# Titulli i Artikullit
161 Deklaratë e MPJ për situatën në Siri
162 MPJ dënon me forcë përdorimin e lëndëve helmuese luftarake kundër popullsisë civile në Siri
163 Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Punëve të Jashtme, z. Llesh Kola priti Ambasadorin e Republikës Greke në Tiranë, z. Leonidas Rokanas
164 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Aldo Bumçi, priti Ambasadoren e Republikës së Indisë, znj. Manimekalai Murugesan
165 Sqarim i Ministrisë së Punëve të Jashtme lidhur me incidentet në Përmet e Gjirokastër
166 Ministria e Punëve të Jashtme dënon dhunën ndaj protestuesve në Kajro
167 Njoftim i Ministrisë së Punëve të Jashtme
168 Ministri Bumçi priti Ambasadoren e Afrikës së Jugut znj. Nomatemba Tambo
169 Reagim i zyrës së shtypit të MPJ për çështjen e toponimeve
170 Ministri i Punëve të Jashtme z. Bumçi pret në takim Ambasadorin e Palestinës në Tiranë
171 Ministri i Punëve të Jashtme z. Aldo Bumçi merr pjesë në takimin e liderëve të rajonit në Slloveni
172 Ministri Aldo Bumçi pret Ambasadorin e Estonisë, z. Andres Talvik
173 Reagim i MPJ lidhur me artikullin e botuar në gazetën ‘Shekulli’
174 Njoftim mbi njohjen ose marrjen e shtetësisë shqiptare
175 Shqyrtohet Raporti i Shqipërisë në Kuadër të Paktit Ndërkombëtar mbi të Drejtat Civile dhe Politike pranë Komitetit për të Drejtat e Njeriut në Gjenevë
176 Ministri Bumçi priti Ambasadorin e Maqedonisë z. Vele Trpevski
177 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Aldo Bumçi priti Kryetarin e Grupit Parlamentar për Integrimin në Parlamentin Hollandez, z. Mark Verheijen
178 Ministri Bumçi priti ambasadorin e Egjiptit z. Ahmed Hassan Abdellah
179 MPJ përshëndet vendimin e NATO-s për Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK)
180 Marrëveshje mes Shqipërisë dhe Indisë për shmangien e taksimit të dyfishtë
 
<< Fillim < Paraprake 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pasuese > Fund >>
Faqja 9 nga 139
Posta Elektronike