RSS

  • Increase font size
  • Default font size
Lajme
title Filter     Paraqit # 
# Titulli i Artikullit
2761 Z. Erhard Busek, Koordinator i Posacem i Paktit te Stabilitetit per Evropen Jug-Lindore, i ka derguar nje telegram urimi Ministrit te Puneve te Jashtme te Republikes se Shqiperise z. Besnik Mustafaj.
2762 Ministri te Punëve te Jashtme të Republikës së Shqipërisë, z. Besnik Mustafaj, ka marrë një telegram urimi nga Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës Popullore te Kinës, z. Li Zhaoxing.
2763 Ministri i Puneve te Jashtme Z. Besnik Mustafaj, ka marre nje mesazh urimi nga Ministria e Puneve te Jashtme e Republikes se Maqedonise Znj. Ilinka Mitreva.
2764 Ministri i Punëve të Jashtme të Italisë Z.Gianfranco Fini i dergon një mesazh urimi Ministrit të Punëve të Jashtme të Shqipërise Z. Besnik Mustafaj.
2765 Zv.Kryeministri dhe Ministri i Puneve te Jashtme i Izraelit z. Silvan Shalom, mesazh urimi Ministrit te Jashtem, z. Besnik Mustafaj
2766 Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Punëve të Jashtme, z. Roland Bimo priti në një takim znj. Cecilia Bjorner, Zëvendës Drejtore e Përgjithshme në MPJ të Suedisë
2767 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Besnik Mustafaj, u nis per ne Nju Jork, per te marre pjese ne Samitin e Kryetareve te Shteteve dhe Qeverive te Organizates se Kombeve te Bashkuara .
2768 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Besnik Mustafaj priti në takim Shefin e Pranisë së OSBE-së në Shqiperi, Ambasadorin Pavel Vacek.
2769 Zhvillohet ceremonia e dorezimit te detyres, Ministrit te Puneve te Jashtme z. Besnik Mustafaj
2770 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Besnik Mustafaj, priti në takim kortezie Ambasadoren e SHBA në Tiranë, znj. Marcie Ries.
2771 Ministri i Punëve të Jashtme, z. Besnik Mustafaj, priti ne takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut, z.Richard Jones
2772 Takimi i Ministrave te Puneve te Jashtme dhe te Mbrojtjes te Vendeve te Kartes se Adriatikut me Ministrat e Puneve te Jashtme dhe te Mbrojtjes te Vendeve Balltike
 
<< Fillim < Paraprake 131 132 133 134 135 136 137 138 139 Pasuese > Fund >>
Faqja 139 nga 139
Posta Elektronike